Acasă Evenimente Drugi stejkholder miting u Novom Sadu
Drugi stejkholder miting u Novom Sadu PDF
Scris de Vladimir Nikić

UNESCO katedra za studije preduzetništva na Univerzitetu u Novom Sadu u okviru TEMPUS projekta HELP koji podržava Evropska komisija, organizuje drugi stejkholder miting pod nazivom "Partnerstvo između Univerziteta i kompanija u razvoju programa i treninga", sa ciljem podsticanja dijaloga izmedju Univerziteta i njegovih stejkholdera o programima studija, kurseva i treninga koje organizuje Univerzitet.

Konferencija će biti održana u četvrtak, 14.04.2011. u periodu od 14.00 do 17.15 časova, u svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka (Trg Dositeja Obradovića 6). U 13.00 časova biće organizovan koktel dobrodošlice.

Da bi se obezbedila održivost započetih aktivnosti u organizovanju treninga iz veština u okviru UNESCO katedre za studije preduzetništva, na UNS planira se pokretanje projekta One Stop Shop, koji će biti predstavljen na samoj konferenciji.