Naslovnica Događaji Održan trening Zdravlje iz tanjura za treću skupinu polaznika
Održan trening Zdravlje iz tanjura za treću skupinu polaznika PDF
Autor Daniela

Trening „Zdravlje iz tanjura“ za treću skupinu polaznika održan je 05. i 12. studenog 2011. godine  u prostorima Prehrambeno-tehnološkog fakuteta Osijek. Voditelj treninga bila je prof. dr. sc. Daniela Čačić Kenjerić, a suradnica prof. dr. sc. Milena L. Mandić.

Treningu je prisustvovalo sveukupno 16 sudionika, od kojih je jedna osoba zaposlena u državnoj ustanovi, četvero u privredi, a ostali sudionici u školama.

54_HfP_III_PTFOS

Trening je izveden u obliku interaktivnih predavanja kroz koja su polaznici dobili informacije o principima pravilne prehrane, kemijskom sastavu hrane, energetskoj i nutritivnoj vrijednosti hrane i promjenama koje se u hrani događaju tijekom pripreme.

55_HfP_III_PTFOS

56_HfP_III_PTFOS