Címlap Események Poziv na trening "Kako da usavršim svoje komunikacione/prodajne/prezentacione sposobnosti?"
Hirdetés
Poziv na trening "Kako da usavršim svoje komunikacione/prodajne/prezentacione sposobnosti?" PDF
Írta: Vladimir Nikić
UNESCO katedra za studije preduzetništva Univerziteta u Novom Sadu organizuje besplatan dvodnevni trening pod nazivom "Kako da usavršim svoje komunikacione/prodajne/prezentacione sposobnosti?", koji će biti održan 5. i 6. septembra 2011. u periodu od 10 do 17 časova. Mesto održavanja je Fakultet Tehničkih Nauka u Novom Sadu (F blok, zbornica na 1. spratu). Prijavljivanje za učešće na trening je obavezno, i obavlja se slanjem mejla na adresu Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. . Broj polaznika je ograničen. Više informacija može se pronaći na ovde>>.